Download KMSPico Aktivatör indir için Windows 11,10, 8, 7 ve Microsoft Office

0/5 No votes

Report this app

Description

KMSpico Aktivatör Resmi İndirme Sitesine hoş geldiniz. Burada KMSpico Download Activator’ın en son sürümünü ve KMS ( Anahtar Yönetim Hizmeti ) teknolojisine dayalı diğer birçok aracı ve Doğrudan İndirme için en son Windows 10 ISO’larından küçük bir seçkiyi bulacaksınız. KMSPico, Windows 10 ve Office’i ücretsiz olarak etkinleştirmek için kullanılan ünlü bir etkinleştiricidir. Güvenilir bir araçtır.

KMSPico’yu indir, localhost kullanarak kişisel bir bilgisayarda KMS ortamının öykünülmüş bir örneğini oluşturur. Orijinal Windows deneme lisansını Toplu Lisans Anahtarı ile değiştirir. Bu etkinleştirici, Windows’un etkinleştirme için çevrimiçi bir sunucuya bağlanmasını engeller. Bu şekilde Windows, toplu lisans anahtarıyla çalışmaya devam eder ve sonsuza kadar etkin kalır. Orijinal KMS ile aynı şekilde çalışır. Tek fark, çevrimiçi bir KMS yerine yerel makinede öykünülmüş bir istemci-sunucu mimarisi oluşturmasıdır.

KMSPico İndirilebilir Taşınabilir Aktivatör şunları etkinleştirebilir:

 • Windows 11
 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 8
 • Windows 7
 • Ofis 2019
 • ofis 2016
 • Ofis 2013
 • ofis 2012
 • Ofis 2010
 • Ofis 365

Bu KMSPico etkinleştirici indirme öykünücüsü, etkinleştirme anahtarlarını yerel sunucuda saklar ve Windows’u çevrimdışı etkinleştirmek için bu anahtarları getirir.

KMSPico Aktivatörünü Ücretsiz İndirin

KMSpico Download, Microsoft Windows ve Office’in birden çok sürümünü etkinleştirme (lisanslama) özelliğine sahip bir yazılım aracıdır. Bunu, yerel makinenizde orijinal bir KMS (Anahtar Yönetim Hizmeti) sunucusunu taklit ederek ve yüklü Windows ve Office ürünlerini buna karşı etkinleştirmeye zorlayarak herhangi bir keygen veya crack biçimine ihtiyaç duymadan yapar.

Bu aracın talimatlarını okuduktan sonra onu almaya hazırsanız, web sitemizden nasıl indirebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. İndirme işlemi oldukça basittir, ancak birçok kişi bunu bilmeyebilir, bu nedenle bu kılavuz onlar için yardımcı olacaktır.

Şifre >> 12345

KMSPico Activator ile Windows 11.10,8.1,7 Nasıl Etkinleştirilir

Windows 10’u kalıcı olarak etkinleştirmek için bu yöntemi izleyin.

 • İndirmeden önce virüs ve tehdit korumasını devre dışı bırakın.
 • Antivirüs bu araca virüs muamelesi yapar, yanlış alarm verir ve onu siler. Bu nedenle, yüklemek için her türlü virüsten koruma ve Windows Defender programını devre dışı bırakmanız gerekir.
 • Bundan sonra, web sitemizden KMSPico İndir’i indirin.
 • Aracı indirmek için yukarıdaki İndir düğmesini tıklayın. İndirme otomatik olarak başlayacak.
 • Bu sıkıştırılmış bir formattır. Dosyaları çıkarmanız gerekiyor. Aynı zamanda parola korumalı bir dosyadır.
 • Kurulum dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Etkinleştir düğmesine tıklayın ve birkaç saniye bekleyin.
 • Windows, bu sihirli etkinleştirme aracıyla başarıyla etkinleştirilecek.
 • Şimdi kalıcı aktivasyonu kontrol edelim:
 • CMD’yi aç
  • “slmgr/xpr” yazın ve “Enter” tuşuna basın.
  • “Bu makine kalıcı olarak etkinleştirildi” mesajı görünecektir.
 • Bunu, Bu PC ve Özellikler’i tıklatarak da kontrol edebilirsiniz.

Bu, Windows 10 veya diğer Windows sürümleri ve sürümleri için ömür boyu etkinleştirme yöntemidir. Bu yöntem, herhangi bir Microsoft ürününü etkinleştirmek için de kullanılabilir.

Windows 10’u buradan indirebilirsiniz.

Özellik

Artık bu aracın ne anlama geldiğini bildiğimize göre, KMSPico Download ile kullandığınız bazı özelliklerden bahsedelim. Bunu okumak kesinlikle doğru dosyayı indirip indirmediğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Tamam, işte KMSPico’nun sunduğu bazı özellikler:

Windows ve Office’i etkinleştirin

Bundan daha önce bahsetmiştik çünkü bu aracı kullanarak her iki Microsoft ürünü için de kurulum anahtarını alacaksınız. İster Windows ister Office olsun, hızlı bir şekilde lisans alabilirsiniz; ancak, birden çok sürümü de destekler.

Multi-Arch’ı destekler

Her iki ürünü de desteklediğinden, bu, her ark için ayrı sürümler indirmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bir sürüm yeterlidir ve hem x32-bit hem de x64-bit lisansı alabilirsiniz.

kullanımı ücretsizdir

Team Daz tarafından geliştirilen her şeyin bize hiçbir maliyeti olmadığı şüphesizdir. Aynı şekilde, bu aracı kullanmak tamamen ücretsiz olduğu için ücretsizdir. Bunun dışında herhangi bir reklamla gelmiyor, bu yüzden onu kullanmak sorun olmayacak.

Kalıcı Lisans

Bu aracın bilgisayarımıza yüklediği KMSPico İndirme Etkinleştirici sunucusu nedeniyle, ömrümüzün geri kalanında lisans anahtarını alacağız. Bunun nedeni, lisansın birkaç gün sonra otomatik olarak yenilenmesidir. Kalıcı olması için makinenizi her 180 günde bir internete bağlamanız gerekir.

virüs yok

Şimdi bu aracı diğerleri arasında ünlü yapan ana özelliği geliyor. KMSPico %100 saftır ve bu tür virüslerden veya truva atlarından arındırılmıştır. Ziyaretçilerimize zarar vermemesi için yüklenmeden önce Virüs Total tarafından taranmaktadır.

KMSPico aktivatörü için kullanım talimatları

 1. Sisteminizde .NET Framework 4.0+ yüklü olduğundan emin olun (yalnızca Windows 7 veya daha düşük sürümler için)
 2. Virüsten koruma veya güvenlik duvarınızı geçici olarak kapatın (Windows Defender dahil)
 3. Önceki sürümleri kaldırın, önce çalıştırın: UnInstall_Service.cmd yönetici olarak
 4. KMSPico’yu indirin ve yükleyin (yönetici olarak da)
 5. Etkinleştirmek için KMSELDI.exe’yi (kurulum dizininden) yönetici olarak çalıştırın (kırmızı düğmeye basın ve önce bir yedekleme yapmanın daha iyi olacağını düşünüyorum)
 6. Bitene kadar sabırla bekleyin, hepsi bu.

Yaygın sorular

Burada, KMSPico Activator hakkında sık sorulan hemen hemen tüm soruları yanıtlayacağız. Sorularınızı çekinmeden bize iletin, en kısa sürede cevaplayıp kullanıcılarımız için burada yayınlayacağız.

KMSPico Aktivatör nedir?

KMSPico, Windows ve MS Office gibi Microsoft ürünlerini etkinleştirmek için kullanılan ücretsiz bir etkinleştiricidir. Microsoft kullanıcıları için tamamen virüs ve kötü amaçlı yazılım içermeyen ve güvenilir bir araçtır. Kişisel olarak Windows ve Office aktivasyonum için kullanıyorum. Bu harika etkinleştirme aracı, İnternet bağlantısı olmadan çalışır ve ücretsiz olarak kullanımı çok kolaydır.

KMSpico yasadışı mı?

KMSPico, Windows sistemlerini toplu olarak etkinleştirmek için ticari amaçlarla kullananların yanı sıra MS Office paketi programlarını ücretsiz olarak kullananlar için yasa dışı bir yazılımdır. Sisteminizi PUP’lara ve diğer tehlikeli kötü amaçlı yazılımlara ve hatalara karşı savunmasız hale getiren bir KMSPico virüsü de vardır.

Resmi KMS Pico nedir?

KMSpico en başarılı aktivatördür. MS Windows veya Microsoft Office Suite’in herhangi bir sürümünü birkaç saniye içinde kalıcı olarak etkinleştirmek için sık sık kontrol edilen ve güncellenen %100 temiz bir araçtır. KMS bir anahtar yönetim hizmetidir. Microsoft tarafından kurumsal ortamında ve diğer büyük kuruluşlarda büyük miktarlarda dağıtılan yazılımları etkinleştirmek için kullanılan bir teknolojidir.

Windows’u KMSpico ile nasıl etkinleştiririm?

Windows Menüsünde Ayarlar’a gidin.
Güncelleme ve güvenlik seçeneğine gidin.
Aşağıdaki etkinleştirme seçeneğini bulun.
Ürün anahtarını girin.
Onay kutusunu işaretleyin.
Bir mesaj görünecektir: “Başarılı Windows etkinleştirildi”.

KMSPico şifresi nedir?

KMSPico aracı Zip dosyası için doğru parola 12345’tir. Çıkarma hatası gibi bir sorun yaşıyorsanız, Windows Defender’ı veya gerçek zamanlı korumayı devre dışı bırakmamışsınız demektir. Windows, dosyanın çıkarılmasına izin vermez.

KMSpico’yu kaldırmalı mıyım?

Evet, kolayca kaldırabilirsiniz, ancak kaldırmayın. KMSPico ile Windows veya MS Office’i etkinleştirebilirsiniz, ancak yine de, Windows’u etkin durumda tutmak işe yaramaz değil, aracı kaldırmayın. Kaldırır veya kaldırırsanız, Windows’unuz muhtemelen iz moduna geri döner ve tekrar çalıştırmanız gerekir.

KMSpico tehlikeli mi?

KMS Pico tehlikeli değildir. MS Windows ve MS Office gibi Microsoft ürünlerini kalıcı olarak etkinleştirmek için kullanılan tamamen güvenli ve güvenli bir araçtır. Araç, bu resmi KMSPico web sitesinde yayınlanmadan önce bile tarafımızdan test edilmiş ve doğrulanmıştır. Bu harika aracı kullanarak, bir kullanıcı, Microsoft’tan bir seri anahtar veya herhangi bir ürün anahtarı satın almadan bile yüklü ürünlerinden herhangi birini etkinleştirebilir.

KMSpico 2021 için güvenli mi?

Evet, bu araçla ilgili her şeyi tartıştığımız için artık KMSpico’nun tamamen güvenli bir kullanım sağlayıcı olduğu sonucuna varabiliriz. Microsoft ürünlerinizden herhangi birini etkinleştirmek için 2021’de web’de bulabileceğiniz en güvenli ücretsiz etkinleştiricidir.

Resmi KMSPico meşru mu?

KMSpico, Windows ve MS Office’i ücretsiz olarak etkinleştirmek için çok yaygın bir araçtır. Birçok güvenlik sağlayıcısı ve programı tarafından güvenli olarak işaretlenmiştir. Windows ve Office aktivatörleri kategorisinde çok popülerdir.

Windows 10’da KMSPico var mı?

Windows 10 Activator, Office 2016 Activator ve KMSpico, Microsoft Office ve tüm Windows sürümleri gibi Microsoft ürünlerini etkinleştirmek için kullanılan araçlarla aynıdır. %100 hatasız olan tek ücretsiz yazılımdır ve araçta hiçbir virüs bulunmamıştır.

Son sözler

KMSpico 2021 Aktivator, Windows veya Office’i etkinleştirmek için mükemmel bir araçtır ve en önemlisi ücretsizdir. Bu program ile Office 2016, 2013, 2010, 2007 ve Windows 10, 8.1 ve Windows 7 x32-64 bit’i kolayca etkinleştirebilirsiniz. KMS etkinleştiricinin kendisi oldukça eskidir ve kullanımı kolaydır. Office 2019 dışındaki tüm ofis sürümlerini etkinleştirebilir. Ancak web sitemizde ve onun için bir etkinleştirici var. Şimdi doğrudan aktivasyon prosedürüne geçelim.

Aktivatörü kullanarak Office ve Windows’u etkinleştirmek çok kolaydır, tek tıklamayla yapılır. Programın kendi arayüzü Rusça’dır. Aktivatörü indirin ve başlatın, birkaç saniye bekleyin. Kırmızı düğmeli bir pencere görünmelidir. Sadece butona tıklayın ve aktivasyon yapılır. Tüm prosedür bu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *